Polecane
  Najnowsze
 • Hipnoza - znana czy nieznana?! - Informator Medyczny
  {mosimage}Niegdyś hipnozę uważano za wiedzę tajemną. Dopiero wiek XX udowodnił, że wprowadzając pacjenta w stan między jawą a snem można mu pomóc wyleczyć wiele dolegliwości. Przede wszystkim dotyczy to chorób psychosomatycznych, czyli tych, które wiążą się z duchem i ciałem jednocześnie.
 • Co robiło twoje poprzednie wcielenie? - Wrocławski Informator - dziennik
  Siła hipnozy. Hipnoza kojarzy się większości z nas z transem, jakąś tajemnicą, człowiekiem, który wykonuje nawet hajabsurdalniejsze polecenia Budzi zainteresowanie, ale i strach, że ktoś może zyskać władzę nad nami, naszymi myślami i pragnieniami.
 • Homeopatia w zaburzeniach emocjonalnych w wieku dojrzewania - Crystal - miesięcznik

   W obecnych czasach zaburzenia emocjonalne występujące u dzieci i młodzieży dotyczą także ich rodziny oraz otoczenia. W całym świecie nadmiar wrażeń dostarczanych poprzez wszystkie zmysły jest niewspółmierny do możliwości ogarnięcia przez układ nerwowy człowieka, szczególnie dojrzewającego fizycznie, psychicznie i duchowo. Przeciążenia występują głownie w momentach stresowych tj. przystąpienie do pierwszej klasy, wstąpienie do gimnazjum, liceum, przed egzaminem maturalnym ,wstąpieniem na wyższą uczelnie , pierwszą pracą itp.

 • ZJAWISKO UFO w terapii! - Crystal - miesięcznik

  Coraz częściej otrzymujemy zapytania na temat zjawiska UFO, czy są to wyobrażenia, przypadłości psychiczne, iluzja czy fakt. Z tym pytaniem zwróciliśmy się do dr Andrzeja Kaczorowskiego psychologa – terapeuty, przesłuchującego hipnozą „świadków UFO” oraz wykonującego seanse terapeutyczne z osobami po szokujących przeżyciach i doznaniach traumatycznych również z innej rzeczywistości.